058-2963300
Jeugd

O13

Elftalfoto

Bovenste rij v.l.n.r.: Anko Veenboer (teammanager), Patrick Ferwerda (assistent-trainer), Sytse Pilat, Danyello Look, Damiënthly Bernardina, Romijn Welles, Johan Streekstra, Rob Hoboer (assistent-trainer), Ronald Rusthoven (teammanager)

Middelste rij v.l.n.r.: Reen Zandstra, Hugo Lanters, Wessel van der Goot, Jannick Coehoorn, Mees Koops, Mattijs Otten, Boyen de Boer, Pepijn Kooistra, Tristan Tiekstra

Onderste rij v.l.n.r.: Douwe Tiede Anema, Roan de Kroon, Ruben Buikema, Nikolai Francois, Matthias Frankema (hoofdtrainer), Damian Westerhof, Levi Laros, Jorrit Vaartjes, Wilt de Jong

Selectie ‘19/’20

# Naam Vorig seizoen
21 Mattijs Otten Zeerobben
22 Mees Koops vv Drachten
23 Romijn Welles Blauw Wit’34
24 Boyen de Boer SC Cambuur O12
25 Danyello Look SC Cambuur O12
26 Sytse Pilat SC Cambuur O12
27 Tristan Tiekstra SC Cambuur O12
28 Ruben Buikema SC Cambuur O13
29 Damiënthly Bernardina SC Cambuur O12
30 Johan Streekstra SC Cambuur O12
31 Reen Zandstra Zeerobben
32 Jannick Coehoorn Heerenveense Boys
33 Douwe Tiede Anema Wykels Hallum
34 Jorrit Vaartjes Drachtster Boys
35 Levi Laros TLC
36 Wessel van der Goot CVVO
37 Roan de Kroon SC Joure
38 Wilt de Jong sc Heerenveen
39 Pepijn Kooistra SC Bolsward
40 Damian Westerhof SWZ
41 Hugo Lanters SC Emmeloord
42 Nikolai Francois Blauw Wit’34

Staf ‘19/’20

Naam Functie
Matthias Frankema Hoofdtrainer
Niek Tiemersma Assistent-trainer
Rob Hoeboer Stagiair-trainer
Patrick Ferwerda Stagiair-trainer
Duncan Smit Assistent-scheidsrechter
Justin ten Oever Assistent-scheidsrechter
Vacant Verzorgster
Anko Veenboer Teammanager
Ronald Rusthoven Teammanager

Trainingstijden
Maandag: 15.45 – 17.15 uur
Dinsdag: 15.45 – 17.15 uur
Woensdag: 15.45 – 17.15 uur
Donderdag: 15.45 – 17.15 uur

Instagram
Spelers tweets
Daniel Bouman @dan_bouman dinsdag 18 februari, 21:58

Happy with the 90 minutes. Great 3-1 win against Jong Vitesse and happy with my assist https://t.co/JgP2FT52zB

Volg SC Cambuur
22.859
46006
4980
SC Cambuur voor elkaar!