058-2963300
Ben jij al helemaal klaar voor de Grote Cambuur Quiz?

Ben jij al helemaal klaar voor de Grote Cambuur Quiz?

5 februari 2021, 17:06

Aanstaande zondag (7 februari) is het weer tijd voor de jaarlijkse Grote Cambuur Quiz en die is in dit coronajaar helemaal digitaal. Presentatoren Gerard Bos en Zoltan Szomoru komen de huiskamers binnen vanaf 17.00 uur via de livestream op het officiële Youtube-kanaal van de club. Aanmelden is niet nodig, met pen en papier kan iedereen direct aansluiten en meespelen.

De Grote Cambuur Quiz bestaat dit jaar niet alleen uit meerdere rondes met vragen over onze club, want daarnaast zijn er ook kijkersvragen van all-time clubtopscorer Jan Bruin (waarmee je fraaie prijzen kunt winnen), hebben we een aantal spelers en trainers prikkelende vragen gesteld en spelen Johan Groote, Otto Hoekstra, Wessel Haites en David Timmermans live mee vanuit de studio van sponsor MHB Events.

Zorg dus dat je zondag om 17.00 uur klaarzit en afstemt op ons Youtube-kanaal. Alvast veel plezier!

> Klik hier om naar het Youtube-kanaal van onze club te gaan
> Klik hier om het Scoreformulier te downloaden