058-2963300
Debutanten overhandigen wedstrijdshirt bij oude amateurclub

Debutanten overhandigen wedstrijdshirt bij oude amateurclub

14 december 2020, 11:17

Het gaat goed met de jeugdopleiding van SC Cambuur en dat blijkt ook het aantal spelers dat dit seizoen officieel is gedebuteerd voor onze club. Liefst vier spelers uit onze opleiding maakten hun opwachting in de hoofdmacht en drie daarvan deden dat in de gewonnen bekerwedstrijd tegen RKC Waalwijk.

Als club willen we dat natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laten gaan en als dank naar de amateurclub van waar de speler de overstap naar onze jeugdopleiding heeft gemaakt gingen ze afgelopen week op visite bij de betreffende club.

Zo trokken Mees Gootjes, Stefan Deuling en Dylan Smit er afgelopen weekend op uit naar respectievelijk Oranje Nassau Roden, Be Quick 1887 en vv Winsum om daar een ingelijst wedstrijdshirt te overhandigen.

Goed bezig, mannen!