058-2963300

GEZOCHT: versterking voor onze jeugdopleiding

7 oktober 2016, 16:42

Sinds dit seizoen beschikt SC Cambuur weer over een volledig eigen jeugdopleiding en daarom is er in de afgelopen maanden hard gewerkt om een goede basis neer te zetten en alle posities zo goed mogelijk in te vullen. Inmiddels zijn er al veel stappen gezet en draait de opleiding op volle toeren. Voor een drietal functies zijn we echter nog op zoek naar versterkingen.

Onderstaand vind je meer informatie over de vacatures. Ben je enthousiast geraakt na het lezen van onderstaande vacatures en pas je in één of meerdere van de profielen? Stuur dan je motivatie met CV naar jeugd@cambuur.nl  t.a.v. Elwin van Keulen, Technisch Jeugdcoördinator.
_________________________________________
Verslaggever jeugdwedstrijden
Zo zoeken we nog een verslaggever voor de (thuis)wedstrijden van onze jeugdteams. Hij/zij is bij voorkeur aanwezig bij de twee thuiswedstrijden op een accuraat verslag te schrijven en belt met de trainers van de uitspelende teams. Het verslag van deze wedstrijden is vervolgens te lezen op het digitale thuis van onze club: www.cambuur.nl.
_________________________________________
Verzorg(st)er SC Cambuur O13
Daarnaast zijn we nog op zoek een verzorg(st)er die met name op wedstrijddagen de verzorging van onze jongste talenten op zich wil nemen. Het bezit van het diploma sportverzorging, eventueel aangevuld met diploma van blessurepreventie en/of EHBO is hierbij een pré. Een vrijwilligersvergoeding is bespreekbaar.
_________________________________________
Grensrechter SC Cambuur O19

Jouw taken:
• Je bent verantwoordelijk voor het assisteren van de scheidsrechter tijdens competitie- en oefenwedstrijden.
• Je bent als grensrechter aanwezig bij de wedstrijden op zaterdag (wekelijks) en dinsdag (periodiek)

Wij zoeken een grensrechter die:
• Woonachtig is in Leeuwarden of nabije omgeving
• Affiniteit heeft met (jeugd) voetbal
• Flexibel, enthousiast en betrouwbaar is
• Over goede communicatieve en sociale vaardigheden beschikt
• Instructie- en evaluatieavonden wil bijwonen

Wij bieden:
• Een vrijwilligersvergoeding (nader te bespreken)
• Een seizoenkaart voor bezoek aan alle thuiswedstrijden van SC Cambuur
• De mogelijkheid om in plezierige werksfeer en met een enthousiast team samen te werken
• Een jaarlijkse vrijwilligersavond

Foto: www.dijksfotografie.com