058-2963300
Hampie VS Rein: Hoe denken onze ereleden over SC Cambuur – FC Volendam?

Hampie VS Rein: Hoe denken onze ereleden over SC Cambuur – FC Volendam?

4 november 2016, 13:00

Ereleden Hampie Bakker en Rein de Vries nemen het elke thuiswedstrijd van SC Cambuur tegen elkaar op om te bepalen wie van de heren de beste voorspeller is. Onderstaand de prognoses voor het duel tussen SC Cambuur en FC Volendam.

Hampie Bakker:

Na weer een teleurstellende uitwedstrijd wacht vandaag een moeilijke thuiswedstrijd tegen FC Volendam, dat met 7 punten meer op een 7e plaats en wij met 14 punten op de 14e plaats staan. Over het algemeen een technisch spelend team dat SC Cambuur vele malen heeft ontmoet, zoals ik dat in mijn VV Leeuwarden periode ook heb gedaan. Een geduchte tegenstander waar het meestal wel fijn tegen te voetballen is.
Cijfers van dit seizoen geven het volgende beeld:
SC Cambuur        Thuis          FC Volendam Thuis     SC Cambuur  Uit         FC Volendam Uit
Winst                      3                            2                                     1                                   4
Verlies                    –                             1                                    6                                   2
Gelijk                      2                            3                                    –                                    –
Dp voor                 13                           9                                    4                                   9
Dp tegen                6                            6                                   13                                  6
Uit deze cijfers kan worden opgemaakt dat FC Volendam de meeste punten uit de uitwedstrijden en wij de meeste uit thuiswedstrijden hebben behaald. Bij dit beeld heb ik een gelijkspel van 2 -2 in gedachten.

Uitslag: 2-2

Rein de Vries:

Na opnieuw een teleurstellend resultaat van onze club in een uitwedstrijd zal er tegen FC Volendam een goed resultaat behaald moeten worden. Anders sta je, zeker voorlopig, in het rechter rijtje van de Jupiler league, iets wat de trouwe Cambuur-supporter bij aanvang van de competitie zeker niet gedacht zal hebben. Immers onze club behaalde in de voorbereiding prima resultaten. Het zal niet gemakkelijk worden om tegen de altijd goed voetballende Volendammers een goed resultaat te behalen maar als alle spelers met veel werklust het strijdtoneel  betreden moet m.i. een kleine overwinning mogelijk zijn. Net als SC Cambuur beschikt FC Volendam over de nodige routine in het elftal met o.a. Kees Kwakman en Jack Tuyp. Vooralsnog ga ik uit van een kleine zege voor onze jongens, Ik hou het op een 2-1 overwinning.

Uitslag: 2-1

Tussenstand: 3-3

De puntentelling is als volgt:
Uitslag goed: 5 punten
Verschil in doelpunten goed: 3 punten
Winnaar goed: 1 punt

Foto: www.dijksfotografie.com