058-2963300
SC Cambuur versterkt zich met centrale verdediger Jorn Berkhout

SC Cambuur versterkt zich met centrale verdediger Jorn Berkhout

13 juni 2025, 10:40

SC Cambuur heeft een nieuwe centrale verdediger. Het is Jorn Berkhout die de overstap maakt van AZ naar SC Cambuur en voor drie seizoenen heeft getekend in Leeuwarden.

Afgelopen seizoen was Berkhout de aanvoerder van Jong AZ en bij die club genoot hij ook zijn opleiding. In 2021 maakte hij zijn debuut in de hoofdmacht en daarnaast kwam hij bijna honderd keer in actie voor Jong AZ in de Keuken Kampioen Divisie.

“Een leiderstype met veel comfort aan de bal”, zo omschrijft technisch manager Lars Lambooij de nieuwste aanwinst van SC Cambuur. “Hij heeft natuurlijk een uitstekende opleiding genoten bij AZ en past als type en persoon goed bij wat wij vragen van onze centrale verdedigers. Kortom: een aanwinst waar we heel blij mee zijn.”

Welkom en veel succes in het geel-blauw, Jorn!

Foto’s: www.dijksmedia.nl