058-2963300
Selectie op bezoek bij kinderafdeling MCL en Ronald McDonald Huis

Selectie op bezoek bij kinderafdeling MCL en Ronald McDonald Huis

2 november 2016, 17:11

Vanmiddag is de vernieuwde wachtkamer van de kinderafdeling van het MCL in Leeuwarden feestelijk geopend door een aantal spelers van SC Cambuur. Deze wachtkamer is door een bijdrage van onze club volledig in een nieuw jasje gestoken. Naast de opening brachten de spelers ook een bezoek aan het naastgelegen Ronald McDonald Huis, waar ze een rondleiding kregen.

Speciaal voor de opening waren de kinderen die momenteel op de afdeling verblijven uitgenodigd. Nadat de spelers en mascotte Camigo aanwezig waren, werd de nieuwe wachtkamer onthuld. Zo staat er onder andere een nieuwe voetbaltafel en hangt aan de muur een grote poster met daarop een aantal Cambuur-spelers. Daarnaast kregen de kinderen die aanwezig waren van de spelers een Cambuur-sjaal en een goodiebag, en deelden ze handtekeningen uit.

Maar daar bleef het niet bij. Om de Cambuur-wachtkamer op te pimpen hadden de spelers een wel heel bijzonder cadeau bij zich. In samenwerking met sponsor Expert Tromp uit Leeuwarden werd een gloednieuwe TV aangeboden. Hier hoort natuurlijk een spelcomputer bij, zodat zieke kinderen even niet aan hun ziekte hoeven te denken. Deze werd aangeboden door Cambuur Verbindt, de maatschappelijke stichting van onze club.

Na de opening van de wachtkamer vertrokken de spelers naar het Ronald McDonald Huis. SC Cambuur zet zich sinds een aantal jaar in voor het Ronald McDonald Huis en vindt het belangrijk om dit goede doel te steunen. Na een woord van welkom en een uitleg over het Ronald McDonald Huis door één van de vrijwilligers, kregen de spelers een rondleiding door dit bijzondere gebouw. Zo werden onder andere een gastenverblijf bezichtigd en uitleg gegeven over de dagelijkse gang van zaken in het Huis. Ter afsluiting werd er nog een groepsfoto gemaakt met de spelers en vrijwilligers.

Hieronder zijn een aantal foto’s te vinden van de opening van de wachtkamer en het bezoek aan het Ronald McDonald Huis.

 Foto’s: www.dijksfotografie.com / André Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening

02-11-2016: Voetbal: Cambuur op bezoek in het MCL en Ronald McDonald Huis Friesland Foto: Andre Weening