058-2963300
Technische en ondersteunende staf jeugdteams compleet

Technische en ondersteunende staf jeugdteams compleet

14 juli 2026, 13:15

De technische en ondersteunende staf van de jeugdteams van SC Cambuur voor het seizoen 2026/2027 is compleet. Naast de hoofdtrainers en vele vrijwilligers gaat het om de volgende twaalf namen.

Halbe Elsenga is ook in het nieuwe seizoen assistent-trainer bij O21. Die functie blijft hij combineren met de rol van Coördinator Voetbalschool.

Ook Pieter Bos blijft aan de jeugdopleiding verbonden. Hij is in het seizoen 2026/2027 wederom keeperstrainer bij O21, O19 en O17.

Paul Harthoorn (op foto hieronder) mag zich per 1 juli Hoofd Performance en performancetrainer bij O21 noemen. Hij heeft een nieuw contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar getekend.

Tekst gaat verder onder de foto.

Fincent van der Veen was vorig seizoen fysiotherapeut bij O19 en O17 en schuift nu door naar O21. (via Fysiotherapie Leeuwarden)

Jan-Hendrik de Roos (op foto hieronder) heeft zijn contract voor onbepaalde tijd verlengd en blijft als topsportbegeleider verbonden aan O21 en O19.

Tekst gaat verder onder de foto.

Ook Anko Veenboer (op foto hieronder) heeft zijn contract als Hoofd Talentherkenning met twee seizoenen verlengd. Ruben de Jong (hoofdscout) en Florian Wolf (hoofdtrainer O17) nemen de scouting voor de bovenbouw voor hun rekening.

Tekst gaat verder onder de foto.

Ennio van Asselt (op foto hieronder) is al jaren bij de jeugdopleiding betrokken en heeft nu als assistent-trainer van O19 en Medewerker Regioplan een contract voor één seizoen getekend.

Tekst gaat verder onder de foto.

Ook Meindert Boorsma (op foto hieronder) blijft aan en hij heeft zijn handtekening gezet onder een contract van één jaar als krachttrainer bij O21, O19 en O17.

Tekst gaat verder onder de foto.

Micha Metz ondersteunde vorig seizoen de medische staf van het eerste elftal en is komend seizoen fysiotherapeut bij O19 en O17. (via Fysiotherapie Leeuwarden)

Randy Bletterman (op foto hieronder) versterkte vorig seizoen de jeugdopleiding als Medewerker Regioplan en blijft in het seizoen 2026/2027 in die rol aan de club verbonden.

Tekst gaat verder onder de foto.

Jan van Asperen is een nieuw gezicht binnen de jeugdopleiding. Als fysiotherapeut gaat hij de staf van O15, O14 en O12 ondersteunen. (via Fysiotherapie Leeuwarden)

Jari Boorsma krijgt een nieuwe rol: hij is met ingang van het seizoen 2026/2027 Hoofd Medisch Jeugd en zal daarnaast als fysiotherapeut bij het eerste elftal fungeren. (via Fysiotherapie Leeuwarden)

Heel veel succes, mannen!