058-2963300
Twee spelers SC Cambuur in voorselectie Nederlands Elftal Onder 13

Twee spelers SC Cambuur in voorselectie Nederlands Elftal Onder 13

5 maart 2019, 16:29

Vandaag hebben twee van onze jeugdspelers een uitnodiging ontvangen voor de voorselectie van Onder 13 Nationaal. Op dinsdag 12 maart zullen zij onderlinge wedstrijden spelen tegen de beste Onder 13 spelers die geselecteerd zijn van alle betaald voetbalclubs uit Nederland. Keeper Jordy Dam en verdediger Toni Jonker, beide afkomstig uit Leeuwarden, vertegenwoordigen SC Cambuur bij deze KNVB activiteit. Vanuit deze KNVB selectie wordt uiteindelijk in Onder 14 een definitieve selectie samengesteld na meerdere selectierondes. De selectie activiteit van onze spelers is dinsdag 12 maart vanaf 14.00 uur bij vv De Meern in Utrecht.

Wij feliciteren Jordy en Toni van harte met deze uitnodiging en wensen hen uiteraard veel succes!

Foto: www.dijksfotografie.nl