058-2963300
We mogen weer: morgen is het SCC Day!

We mogen weer: morgen is het SCC Day!

12 mei 2022, 16:59

Was het de tweede seizoenshelft die we allemaal hadden gehoopt? Beslist niet, maar we zijn één speelronde voor het einde wel helemaal veilig en met de zeventiende begroting is dat een prestatie van formaat.

Daarom is het -naar goede traditie- weer de hoogste tijd voor een heuse SCC Day en wel morgen (vrijdag 13 mei)!

We roepen daarom bij deze iedereen met een geel-blauw hart op om morgen op SCC Day in onze clubkleuren gekleed te gaan. Zo kunnen we op het werk, op school, in de stad of waar dan ook laten zien hoe trots we zijn op onze club en selectie!

Doe je mee aan SCC Day? Deel dan vooral een foto op social media met de hashtag #SCCDAY (of mail naar media@cambuur.nl), dan maak je direct kans op een officieel wedstrijdshirt van SC Cambuur.

Alvast een fijne SCC Day!