058-2963300
Jeugd

O15

Elftalfoto

Bovenste rij v.l.n.r.: Theo Lei (teammanager), Matthias Nartey, Jeramy Martina, Tom Roorda, Anton Eppenga, Johan Zuidema, Mart Haven, Amresh Choudhry, Jildert Dijkstra (assistent-trainer)

Middelste rij v.l.n.r.: Halbe Elsenga (assistent-trainer), Michiel Pijnenborg, Damien Klaver, Lars Wolke, Jort van der Meulen, Erald Krasniqi, Hugo Potma, Jordin Opstal, Janneke Bos-Hoekstra (verzorgster)

Onderste rij v.l.n.r.: Yme Bruinsma, Quinten Warmerdam, Tom Brugge, Fedrik Houtstra (hoofdtrainer), Bjarn Zorgdrager, Yoram van der Veen, Daan Visser

Selectie ‘18/’19

VoornaamAchternaamVorig seizoen
TomBruggeSC Cambuur O13
YmeBruinsmaLSC 1890 O13
MartHavenSC Cambuur O13
EraldKrasniqiONS Sneek O15
JordinOpstalSC Cambuur O13
YoramVan der VeenSC Cambuur O13
QuintenWarmerdamSC Cambuur O13
LarsWolkeSC Cambuur O13
JohanZuidemaSC Cambuur O13
AmreshChoudhryVV Heerenveen O15
AntonEppengaDrachtster Boys O15
Damien TyriqKlaverLAC Frisia 1883 O15
JeramyMartinaBlauw Wit ’34 O15
JortVan der MeulenSC Cambuur O14
MatthiasNarteySC Cambuur O14
MichielPijnenborgONS Sneek O15
HugoPotmaSC Cambuur O14
TomRoordaSC Cambuur O14
DaanVisserSC Cambuur O14
BjarnZorgdragerSC Cambuur O14

Staf ‘18/’19

VoornaamAchternaamRol
FedrikHoutstraHoofdtrainer
JildertDijkstraAssistent-trainer
HalbeElsengaAssistent-trainer
AniekZwaanGrensrechter
TheoLeiTeammanager
JannekeBos-HoekstraVerzorgster

Trainingstijden
Maandag: 08.30 – 10.00 uur
Dinsdag: 08.30 – 10.00 uur
Woensdag: 08.30 – 10.00 uur
Donderdag: 15.45 – 17.15 uur

Spelers tweets
Sai van Wermeskerken @saivw11 zondag 24 maart, 18:41

RT @vfk_official: #ヴァンフォーレ甲府U12 本日行われた、#ダノンネーションズカップ 日本大会決勝において優勝しました清水エスパルス(0-2)ヴァンフォーレ甲府スペインで開催される世界大会に挑みます応援よろしくお願いします#v

Matias Jones ⚓️ @mati_jones12 zondag 24 maart, 15:06

https://t.co/LBhvCe8imF

Sai van Wermeskerken @saivw11 zondag 24 maart, 07:27

RT @DncJpn: 【JAPAN FINAL】 FINAL STAGE BOYS FINAL男子決勝清水エスパルス(0-2)ヴァンフォーレ甲府男子決勝を制しスペインで行われる世界大会への切符を手にしたのは…ヴァンフォーレ甲府 U-12#ダノン…

Volg SC Cambuur
21.297
44422
3678
17688
SC Cambuur voor elkaar!